Planowane sesje szkoleniowe

W ramach oferty AKADEMII VEMI oferujemy profesjonalne szkolenia handlowe, produktowe oraz technologiczne z zakresu oferowanych rozwiązań. Szkolenia dla partnerów obejmują zakres wiedzy, który jest niezbędny do zrozumienia funkcji, zasad prezentacji produktowej, prawidłowego przygotowania ofert i wycen oraz instalacji i obsługi poszczególnych rozwiązań.

Dla naszych klientów oferujemy również szkolenia dla użytkowników oraz administratorów. Większość szkoleń jest przygotowanych i prowadzonych zgodnie z metodologią i w oparciu o materiały producentów, w związku z czym możemy zaoferować najwyższej jakości produkt, spełniający wymagania merytoryczne oraz jakościowe.

Zajęcia są prowadzone przez naszych trenerów zazwyczaj w języku polskim. Niektóre sesje szkoleniowe odbywają się z udziałem przedstawicieli producentów i wtedy oferujemy je w oryginalnej formie, zazwyczaj w języku angielskim.

Posługujemy też się nowoczesnymi narzędziami, dlatego większość oferowanych sesji szkoleniowych odbywa się w przestrzeni wirtualnej, z wykorzystaniem narzędzi Webinar, dzięki czemu możemy zaoferować elastyczne formy dostępu zdalnego, ograniczające koszty dojazdu oraz ewentualnego zakwaterowania dla naszych partnerów oraz klientów. Niektóre szkolenia organizujemy w formie stacjonarnej.

Poza szkoleniami zdalnymi oraz stacjonarnymi z udziałem trenerów, oferujemy szereg materiałów e-learning’owych, które znajdują się również w ofercie Akademii Vemi na naszej stronie www.vemi.pl/szkolenia/materialy.

Wszystkie informacje o ofercie szkoleń znajdują się na naszej stronie, w zakładce szkolenia.

Zapytania i zgłoszenia prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do współpracy!

Partnerzy

logo-array_networks
logo-backbox
logo-bradford
logo-cellopoint
logo-codesealer
logo-cygilant
logo-cyren
logo-detack
logo-fdxtended
logo-firemon
logo-greenbone
logo-greycortex
logo-hillstone
logo-isheriff
logo-logpoint
logo-netskope
logo-niksun
logo-positive_technology
logo-promisec
logo-unitrends
logo-waystream
logo_cynet
logo_sealpath