VEMI - WARTOŚĆ DODANA W DYSTRYBUCJI. Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane naszymi produktami. Nasza oferta obejmuje m.in.

IP BACKUP&RECOVERY - sprowadziliśmy do Polski unikalny produkt BACKBOX izraelskiej firmy Safeway – uniwersalny system backup'u urządzeń sieciowych i systemów bezpieczeństwa. BackBox to scentralizowany, łatwy we wdrożeniu i przystępny cenowo system umożliwiający zautomatyzowanie procesu tworzenia kopii zapasowych konfiguracji urządzeń IP w obrębie całej sieci. Wspiera urządzenia ponad 70 producentów, eliminując konieczność tworzenia skryptów w standardowych systemach zarządzania dla poszczególnych grup produktowych.

Security Information and Event Management (SIEM) – rozwiązanie Next Generation SIEM firmy EiQ NETWORKS. Rozwiązanie to charakteryzuje się przystępną ceną, rozbudowaną funkcjonalnością i łatwością dostosowania do potrzeb każdej organizacji. SecureVue NGS to system SIEM do zarządzania korelacją logów, wyposażony w zaawansowane mechanizmy wyszukiwania i raportowania zintegrowane w jednej aplikacji. Produkt dostępny jest jako rozwiązanie sprzętowe lub aplikacja do samodzielnej instalacji. Rozwiązanie jest łatwe we wdrożeniu i eksploatacji, przy zapewnieniu szerokiej gamie funkcji oraz niezwykle konkurencyjnej ceny. Dzięki temu oferuje wysoki stosunek jakości do kosztu oraz zapewnia szybki zwrot z inwestycji.

SECURITY MANAGEMENT - jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem rozwiązań firmy FIREMON na terenie Polski. Firemon jest producentem systemów do zarządzania politykami zapór sieciowych (firewall) oraz konfiguracją urządzeń sieciowych. Umożliwia audyt, optymalizację i zarządzanie ryzykiem zmian w infrastrukturze sieciowej oraz wspiera zarządzanie zgodnością (compliance), wspomagając procesy zarządzania zmianami polityk oraz analizę ryzyka w obszarze bezpieczeństwa sieci.

Vulnerability Management System - rewelacyjny system zarządzania podatnościami w sieci, niemieckiej firmy GREENBONE, oparty na skanerze podatności, wywodzącym się ze środowiska OpenVas. To jedyny „nieamerykański” system tej klasy na naszym rynku, stworzony na potrzeby renomowanych instytucji z obszaru Unii Europejskiej. System charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością w wykrywaniu i identyfikacji podatności i wspiera europejskie normy bezpieczeństwa. Umożliwia rozproszone wdrożenie. Dzięki wyjątkowej skalowalności może być stosowany zarówno w małych firmach, jak też w największych przedsiębiorstwach, zarówno na dedykowanym sprzęcie, jak też w środowisku zwirtualizowanym.

 

Do wszystkich dystrybuowanych rozwiązań zapewniamy najwyższy poziom obsługi i wsparcia:

  • prezentację produktu na warsztatach zorganizowanych u Państwa i specjalnie dla Państwa,
  • wsparcie techniczne, materiały informacyjne, pomoc w doborze rozwiązania,
  • instalacje demo wszystkich naszych produktów i wsparcie w trakcie testów,
  • współpracę z wybranym przez Państwa integratorem rozwiązań

Zapraszamy do współpracy!

Partnerzy

logo-backbox
logo-captivnet3
logo-codesealer
logo-cygilant
logo-cynet
logo-dflabs2
logo-firemon
logo-fox-it--200x79
logo-greenbone
logo-logpoint0-1
logo-Lumeta-205x51
logo-matrix42-v2
logo-sealpath
logo-secpoint-220x95
logo-ThreatMark2
logo-unitrends
logo-wallix-300x144c